Panleo Çatı – 0(542) 451 74 05 – Ankara Çatı Tamiri
Ankara'nın her bölgesine ücretsiz keşif hizmeti
Telefonla bize ulaşabilir, Ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.
Bizi Arayın

Ostim Çatı Tamiri – 0(542) 451 74 05 – PANLEO ÇATI

Ostim Çatı Tamiri – 0(542) 451 74 05 – PANLEO ÇATI

Ostim Çatı Tamiri , Aktarma Ve Düzenleme

Ostim Çatı Tamiri. Yağışların artması evlerin çatılarının da güvenilir olup olmadığı sorusunu beraberinde gündeme getirmektedir. Biz firma olarak yapıların çatılarını düzenleme ve sağlıklı bir şekilde yapıya zarar vermeden onarımını yapmakla kendimizi sorumlu hissetmekteyiz. Kiremit kontrolü yapmanın yanı sıra su yalıtım örtüsü de dikkatli bir şekilde incelemekteyiz.

1-Çatı Tamirinde Ostim de Bir Numara

Hasar gören çatıların onarımı ve ilk andaki halinden daha kaliteli bir duruma gelmesini sağlayan hizmet kalitesine firma olarak sahip olduğumuzu söylemek mümkündür. Özellikle çatı aktarma Ostim ismi ile her çeşit müşteri hizmeti kalitesini sunmaktayız.

2- Güvenli Bir Seçim İçin

Kiremit çatı ölçülerinde meydana gelen hasarı onarmak ve çatıyı aktarmak işi oldukça dikkate değer bir ilgiyi ve sorumluluğu gerektirir. Biz firma olarak çatı tamiri  Ostim işini hizmet kalite güvencesi ile yapmaktayız. Çatıyı tamir edilerek ilk gün olan performansını yapabilecek duruma getirmekteyiz.

Müşteri talebine bağlı olarak çatı oluk işini eksiklik olmadan yapmaktayız. Kiremitlerin su geçirgen bir yapıya sahip olması sebebiyle meydana gelen kırılmaları düzenlemekte ve ilk halinden daha sağlıklı bir duruma çatıyı getirmekteyiz.

https://www.panleocati.com/

0(542) 451 74 05 – 0(542) 451 74 05

 

Ostim Çatı Tamiri Onarımında Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Ostim Çatı Tamiri olarak, firmamız 1983 yılından beri çatı alanında faaliyet göstermekte ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Ostim Çatı tamiri  gün geçtikçe büyümekte ve uzman kadrosuyla, müşterilerin ihtiyaçlarını tespit ederek uygun çözümü üreterek, sorunu çözmekteyiz. çatı oluk Ostim sektördeki yenilikler sayesinde müşterilerine yenilikçi çözümler sunarak, müşteri özgüvenini oluşturmaktadır. Çatı tamiri, çatı aktarma, çatı olukları, eksiz oluk ve kenet çatı alanlarında hizmet vermekteyiz. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 Ostim Çatı tamiri nasıl yapılır?

 

Tamire başlamadan önce, baca dipleri ve sıvaları, tüm çatı elemanları incelenmelidir. Kiremit çatılarda, merteklerin üzerine kiremit altı tahta çakılmalı ve üzerine su geçirmez bitümlü membran serilmelidir. Baca diplerinde bir tamir yapılacaksa, baca dipleri su geçirmez yalıtım malzemeleriyle korunmalıdır. Çatı iskeletinde bir hasar varsa yenisi ile değiştirilmelidir.

 

 Çatı onarımında nelere dikkat edilmelidir?

 

Çatı onarım ve bakım malzemeleri CE ya da TSE belgeli olmalıdır. Kullanılacak yalıtım malzemeleri projeye göre kullanılmalı ya da malzemelerin kılavuzunda yazdığı şekle göre uygulanmalıdır. Çatı tamiri yapan ekip, koruyucu kıyafetlerini giymeli, malzeme ve yangın güvenliği sağlanmalıdır.

 https://www.panleocati.com/

 

Ostim çatı aktarma onarım

Ostim çatı tamiri

 

 

 

 

 

 

 

Arama Etiketleri: Ostim Çatı Tamiri, Ostim Çatı Ustası, Ostim Çatı Onarım,Ostim Çatıcı, Ostim Çatı Akıyor, Ostim Çatı İşleri, Ostim, Ostim Kenet Çatı, Ostim Çatı Oluk, Ostim çatı yenileme, ostim çatı tamir, ostim çatı, ostim eksiz oluk, ostim çatı kaplama, ostim olukcu, ostim çatı kaplama, ostim metal kenet

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonBizi Arayın