Panleo Çatı – 0(542) 451 74 05 – Ankara Çatı Tamiri
Ankara'nın her bölgesine ücretsiz keşif hizmeti
Telefonla bize ulaşabilir, Ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.
Bizi Arayın

Hakkımızda

Panleo çatı Aktarma. 1983 Yılından itibaren Panleo çatı tamiri , Panleo çatı aktarma, çatı onarım, çatı tamir, çatı tadilat, çatı olukları, eksiz oluk ve kenet çatı kaplamaları alanında faaliyet gösteren firmamız müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, çalışma faaliyetlerinde göz önünde bulundurmuştur. Firmamız gün geçtikçe büyüyen müşteri portföyümüz sayesinde uzman kadro oluşturarak çıtayı yükseklere taşımayı hedef bilmiştir. Oluşturulan uzman kadro ile müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarını tespit ederek, en uygun çözümü üretmekte ve sorunu çözmekteyiz. Firmamızın hedefi uzun yıllardır süregelen müşteri memnuniyetini devam ettirmek, sektördeki yenilikler sayesinde müşterilerine yenilikçi çözümler sunmak ve yapılan çalışmalar sonrasında teknik destek takibi doğrultusunda müşteri özgüvenini oluşturmaktır.

Misyonumuz

PanleoÇatı Aktarma. Çatı sistemleri, Çatı Tamiri, Çatı Aktarma ve Eksiz Olukları konusunda Panleo uzun yıllardan beri faaliyetini başarılı bir şekilde sürdürmüş olan firmamız, bu girişim ve tecrübelerle elde ettiği başarıyı en verimli şekilde geleceğe taşımayı hedeflemektedir.
Firmamızın amacı inşaat sektöründe kaliteden ödün vermeden faaliyetlerini başarıyla sürdürmektir.
Müşteri ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamak ve müşteriye sunduğumuz hizmetleri en üst seviyede yerine getirmek,
Bir güven sembolü olarak Çatı Aktarma sistemleri ve çatı Eksiz Olukları sektöründe öncü olmak ve.
Sektördeki pazar payımızı sürekli artırmaktır.
Bir güven sembolü olmak, Panleo Çatı Tamir, Panleo Çatı Aktarma, Eksiz Oluk, Çatı İzolasyon sorunları olduğunda sizlerin aklında ilk sırada bulunmak yegane hedefimizdir. Firmamız tarafından yapılan uygulamalara aşağıdaki butonlar vasıtası ile erişebilirsiniz..

Call Now ButtonBizi Arayın