Panleo Çatı – 0(542) 451 74 05 – Ankara Çatı Tamiri
Ankara'nın her bölgesine ücretsiz keşif hizmeti
Telefonla bize ulaşabilir, Ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.
Bizi Arayın

Koster Yapı Kimyasalları

Koster Yapı Kimyasalları

KÖSTER Yapı Kimyasalları Hakkında

KÖSTER : 30 Yılı aşkın yapı kimyasalları ve su yalıtımı tecrübesi

Alman üretici KÖSTER Bauchemie AG, yapı kimyasalları, su yalıtımı ürünleri ve sistemleri konusunda yılların getirdiği bir uzmanlığa sahiptir. Bu sistemler, dünya çapında yeni ve eski birçok yapıları korumaya devam etmektedir.

Uygulamanız ister eski bir binanın restorasyonu, ister yeni bir binanın su izolasyonu, ister ıslak hacim, teras veya bodrum yalıtımı ya da dilatasyon olsun, geniş ve çözüme yönelik ürün yelpazesi ile KÖSTER Yapı Kimyasalları size en uygun çözümleri sunar. Geniş ürün gamında yapı kimyasalları, su yalıtımı ve izolasyon ürünleri, epoksi zemin kaplamalar, endüstriyel zemin sertleştirici ve baskılı beton zemin sistemleri, teras yalıtımı ve ıslak hacim su yalıtımı ürünleri, dış cephe ısı yalıtımı (mantolama) sistemleri, beton katkıları ve tamir harçları, nem ve rutubet yalıtımı ürünleri, poliüretan mastik ve polisülfit derz dolguları, dilatasyon bantları, filiz ekme ve ankraj harçları, epoksi harçlar, enjeksiyon reçineleri gibi çok çeşitli ürün grupları bulunmaktadır.

Dünya çapında etkin su yalıtımı çözümleri :

KÖSTER Bauchemie AG, yapı kimyasalları ve su izolasyon ürünlerini dünya üzerindeki birçok ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir. Üretim merkezi Almanya, Aurich olmak üzere, Çin, Kore, Hindistan, Japonya, Hollanda, İsviçre, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Finlandiya, Bulgaristan, Avusturya, Amerika ve daha pek çok ülkede ürün satış ve dağıtım ağını kurmuştur.

Çevre dostu ve yüksek kaliteli su yalıtımı ürünleri :

KÖSTER Bauchemie AG, sorumlu bir üretici olarak üretimin her aşamasında çevre dostu hammaddeler kullanmaya özen gösterir.

Yapı kimyasalları, izolasyon, su yalıtımı, zemin kaplamaları ve diğer ürünlerimizin kalite belgeleri, bağımsız teknik laboratuarlardan alınmaktadır.

Yapıda güvenilir ortağınız :

Başarılı bir su yalıtımı uygulamasında dikkat edilmesi gereken birçok faktör vardır;

KÖSTER Bauchemie AG, yapı sektöründe doğru analiz, kaliteli ürün ve yerinde uygulama seçenekleri ile her zaman tüketicinin yanında güvenilir bir ortak olarak olmaktadır.

Türkiye’de KÖSTER Yapı Kimyasalları :

KÖSTER Yapı Kimyasalları A.Ş. bir KÖSTER Bauchemie AG, Almanya kuruluşudur.

Türkiye’de ki çalışmalarına 1994 yılında başlayan KÖSTER Yapı Kimyasalları A.Ş, izolasyon, su yalıtımı ve yapı kimyasalları sektöründeki yerini her geçen gün genişletmektedir. Türkiye çapında 100’ü aşkın satıcı ve uygulamacı bayileri ile hizmet veren KÖSTER, GEBKİM Kimya İhtisas OSB, Kocaeli ilçesindeki 10.000 m2 kapalı alan üzerine kurulu modern üretim tesislerinde KÖSTER ürünlerinin üretimini yapmaktadır.

Türkiye’de ki faaliyetlerimiz İstanbul merkez olmak üzere Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Trabzon, Adana, İzmit ve Trakya toplam 9 bölge temsilciliği vasıtası ile sürdürülmektedir.

Başlıca ürün gruplarımız şunlardır ;

Çimento Esaslı Su Yalıtımı Ürünleri
Bitüm – Kauçuk Esaslı Su Yalıtımı Ürünleri
Balkon ve Teras Su Izolasyonu Ürünleri
Islak Hacimler için Su Izolasyon Ürünleri
Dış Cephe Isı Yalıtımı (Mantolama) Sistemleri
Dış Cephe Boyaları ve Sıvaları
Dış Cephe Su Izolasyonu Ürünleri
Tamir Harçları
Beton Katkıları
Hazır Harçlar, Epoksi Esaslı Harçlar ve Yapıştırıcılar
Epoksi Esaslı Zemin Kaplamaları
Endüstriyel Zemin Kaplamaları ve Baskılı Beton Zemin Kaplama
Polisülfit ve Poliüretan Esaslı Mastikler
Dilatasyon Bantları
Bina Güçlendirme Ürünleri, Epoksi Enjeksiyon Reçineleri
Filiz Ekme ve Ankraj Harçları
Poliüretan Esaslı Enjeksiyon Reçineleri ve Dübelleri
Nem ve Rutubet Yalıtımı Ürünleri, Rutubet Sıvaları
Uygulama Aletleri, Aksesuarlar

Yenilikçi ve kesin çözüm sunan su yalıtımı ürünleri ve etkin teknik desteği ile yapı kimyasalları sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olan gelen KÖSTER Yapı Kimyasalları A.Ş. gelecekte de Türkiye’de ki yatırımlarını arttırarak sürdürme amacındadır.

Web Sitesi:

http://www.koster.com.tr

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonBizi Arayın