Panleo Çatı – 0(542) 451 74 05 – Ankara Çatı Tamiri
Ankara'nın her bölgesine ücretsiz keşif hizmeti
Telefonla bize ulaşabilir, Ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.
Bizi Arayın

Bilkent

Bilkent

Bilkent Çatı Aktarma Ve Düzenleme

Yağışların artması evlerin çatılarının da güvenilir olup olmadığı sorusunu beraberinde gündeme getirmektedir. Biz firma olarak yapıların çatılarını düzenleme ve sağlıklı bir şekilde yapıya zarar vermeden onarımını yapmakla kendimizi sorumlu hissetmekteyiz. Kiremit kontrolü yapmanın yanı sıra su yalıtım örtüsü de dikkatli bir şekilde incelemekteyiz.

1-Çatı Tamirinde Bilkent te Bir Numara

Hasar gören çatıların onarımı ve ilk andaki halinden daha kaliteli bir duruma gelmesini sağlayan hizmet kalitesine firma olarak sahip olduğumuzu söylemek mümkündür. Özellikle çatı aktarma Bilkent ismi ile her çeşit müşteri hizmeti kalitesini sunmaktayız.

2- Güvenli Bir Seçim İçin

Kiremit çatı ölçülerinde meydana gelen hasarı onarmak ve çatıyı aktarmak işi oldukça dikkate değer bir ilgiyi ve sorumluluğu gerektirir. Biz firma olarak çatı tamiri  Bilkent işini hizmet kalite güvencesi ile yapmaktayız. Çatıyı tamir edilerek ilk gün olan performansını yapabilecek duruma getirmekteyiz.

Müşteri talebine bağlı olarak çatı oluk işini eksiklik olmadan yapmaktayız. Kiremitlerin su geçirgen bir yapıya sahip olması sebebiyle meydana gelen kırılmaları düzenlemekte ve ilk halinden daha sağlıklı bir duruma çatıyı getirmekteyiz.

https://www.panleocati.com/

0(542) 451 74 05 – 0(542) 451 74 05

 

Çatı Onarımında Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Çatı aktarma Bilkent olarak, firmamız 1983 yılından beri çatı alanında faaliyet göstermekte ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Çatı tamiri Bilkent gün geçtikçe büyümekte ve uzman kadrosuyla, müşterilerin ihtiyaçlarını tespit ederek uygun çözümü üreterek, sorunu çözmekteyiz. çatı oluk Bilkent sektördeki yenilikler sayesinde müşterilerine yenilikçi çözümler sunarak, müşteri özgüvenini oluşturmaktadır. Çatı tamiri, çatı aktarma, çatı olukları, eksiz oluk ve kenet çatı alanlarında hizmet vermekteyiz. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 Bilkent Çatı tadilatı nasıl yapılır?

 

Tamire başlamadan önce, baca dipleri ve sıvaları, tüm çatı elemanları incelenmelidir. Kiremit çatılarda, merteklerin üzerine kiremit altı tahta çakılmalı ve üzerine su geçirmez bitümlü membran serilmelidir. Baca diplerinde bir tamir yapılacaksa, baca dipleri su geçirmez yalıtım malzemeleriyle korunmalıdır. Çatı iskeletinde bir hasar varsa yenisi ile değiştirilmelidir.

 

 Çatı onarımında nelere dikkat edilmelidir?

 

Çatı onarım ve bakım malzemeleri CE ya da TSE belgeli olmalıdır. Kullanılacak yalıtım malzemeleri projeye göre kullanılmalı ya da malzemelerin kılavuzunda yazdığı şekle göre uygulanmalıdır. Çatı tamiri yapan ekip, koruyucu kıyafetlerini giymeli, malzeme ve yangın güvenliği sağlanmalıdır.

 https://www.panleocati.com/

Bilkent çatı aktarma onarım Bilkent çatı aktarma onarım

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Call Now ButtonBizi Arayın