X

Mamak

Mamak Çatı Aktarma Ve Düzenleme

Yağışların artması evlerin çatılarının da güvenilir olup olmadığı sorusunu beraberinde gündeme getirmektedir. Biz firma olarak yapıların çatılarını düzenleme ve sağlıklı bir şekilde yapıya zarar vermeden onarımını yapmakla kendimizi sorumlu hissetmekteyiz. Kiremit kontrolü yapmanın yanı sıra su yalıtım örtüsü de dikkatli bir şekilde incelemekteyiz.

1-Çatı Tamirinde Mamak ta Bir Numara

Hasar gören çatıların onarımı ve ilk andaki halinden daha kaliteli bir duruma gelmesini sağlayan hizmet kalitesine firma olarak sahip olduğumuzu söylemek mümkündür. Özellikle çatı aktarma Mamak ismi ile her çeşit müşteri hizmeti kalitesini sunmaktayız.

2- Güvenli Bir Seçim İçin

Kiremit çatı ölçülerinde meydana gelen hasarı onarmak ve çatıyı aktarmak işi oldukça dikkate değer bir ilgiyi ve sorumluluğu gerektirir. Biz firma olarak çatı tamiri Mamak işini hizmet kalite güvencesi ile yapmaktayız. Çatıyı tamir edilerek ilk gün olan performansını yapabilecek duruma getirmekteyiz.

Müşteri talebine bağlı olarak çatı oluk işini eksiklik olmadan yapmaktayız. Kiremitlerin su geçirgen bir yapıya sahip olması sebebiyle meydana gelen kırılmaları düzenlemekte ve ilk halinden daha sağlıklı bir duruma çatıyı getirmekteyiz.

https://www.panleocati.com/

0(312) 504 01 83 – 0(553) 014 60 60

Çatı Onarımında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Çatı aktarma Mamak olarak, firmamız 1983 yılından beri çatı alanında faaliyet göstermekte ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Çatı tamiri Mamak gün geçtikçe büyümekte ve uzman kadrosuyla, müşterilerin ihtiyaçlarını tespit ederek uygun çözümü üreterek, sorunu çözmekteyiz. çatı oluk Mamak sektördeki yenilikler sayesinde müşterilerine yenilikçi çözümler sunarak, müşteri özgüvenini oluşturmaktadır. Çatı tamiri, çatı aktarma, çatı olukları, eksiz oluk ve kenet çatı alanlarında hizmet vermekteyiz. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mamak Çatı tadilatı nasıl yapılır?

Tamire başlamadan önce, baca dipleri ve sıvaları, tüm çatı elemanları incelenmelidir. Kiremit çatılarda, merteklerin üzerine kiremit altı tahta çakılmalı ve üzerine su geçirmez bitümlü membran serilmelidir. Baca diplerinde bir tamir yapılacaksa, baca dipleri su geçirmez yalıtım malzemeleriyle korunmalıdır. Çatı iskeletinde bir hasar varsa yenisi ile değiştirilmelidir.

Çatı onarımında nelere dikkat edilmelidir?

Çatı onarım ve bakım malzemeleri CE ya da TSE belgeli olmalıdır. Kullanılacak yalıtım malzemeleri projeye göre kullanılmalı ya da malzemelerin kılavuzunda yazdığı şekle göre uygulanmalıdır. Çatı tamiri yapan ekip, koruyucu kıyafetlerini giymeli, malzeme ve yangın güvenliği sağlanmalıdır.

https://www.panleocati.com/